Politicienii nu-şi merită locul în Casa Poporului, după faptele lor… stiri_ultima_ora | 18 martie 2015 | Stiri Ultima Ora, Politice | Niciun comentariu În vremea lui Ceauşescu ştiau românii de frică, Azi, politicienii s-au specializat şi vor să ne fure, Dosarele lor se înmulţesc în progresie geometrică Şi ca atare, noi îi oprim şi-i trimitem în pădure! Related Posts O plimbare prin Paris, zici că pare…un vis! Niciun comentariu | apr. 2, 2021 Cum se pune problema despre Armată și Poliție NATO, domnul președinte; credeți că o să mai meargă partidele politice…tot înainte? Niciun comentariu | feb. 4, 2024 Sfatul bun să nu-l uitați! Niciun comentariu | nov. 20, 2023 Merită să vedeți…să nu pierdeți! Niciun comentariu | nov. 28, 2021 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.