Am aflat că PSD este prezent la datorie, dar, tot cu CORUPTOVIRUS…cum se știe? stiri_ultima_ora | 29 februarie 2020 | Stiri Ultima Ora | Niciun comentariu http://mcppress.ro/forum/viewtopic.php?id=10159 Related Posts Opoziția (PSD) și puterea (PNL) sunt pregătite financiar de către marile puteri… Niciun comentariu | mai 17, 2020 Legea trebuia respectată, dar, fiind la putere, tot PSD (PCR)… Niciun comentariu | iun. 15, 2022 Relaxarea este dintotdeauna, binevenită! Niciun comentariu | iun. 24, 2024 Mesajul veteranului: dacă nu ai fost militar, acum „furi mereu la cântar”, deci, nu știi să-ți aperi țara și dacă totuși…ești, atunci, să te ferești! Pamflet Niciun comentariu | apr. 7, 2023 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.