Am avut și eu onoarea să-l cunosc pe Regele Naiului, Gheorghe Zamfir! stiri_ultima_ora | 21 noiembrie 2019 | Stiri Ultima Ora | Niciun comentariu Am avut și eu onoarea să-l cunosc pe Regele Naiului, Gheorghe Zamfir! Related Posts O știre și nu o presupunere; să ajungă și la Șefi, la CAMERE… Niciun comentariu | nov. 25, 2021 Să nu uiți ce-i important, române! Niciun comentariu | mai 5, 2024 De ce se tem civilii de foștii militari, dacă PCR nu mai există și PSD-ul e altul…partidul-Dragnea-România! Niciun comentariu | sept. 10, 2020 Drumul de la Montreux la Geneva Niciun comentariu | nov. 12, 2022 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.