Am păcălit lumea, fără să vreau, cu trei poze, nu vă grăbiți să luați în considerație, fiindcă era ceva…de figurație! stiri_ultima_ora | 2 iunie 2019 | Stiri Ultima Ora | Niciun comentariu Iată care sunt aceste poze! Am păcălit lumea, că-s lecții de dans, Și-am reușit să ofer privitorilor…senzație, Încercând prin mișcări, momente de suspans, La o repetiție banală, de figurație! P.S. Nu vă grăbiți să luați în considerație… Related Posts Un raspuns primit de la un sincer fost comunist… Niciun comentariu | feb. 22, 2015 Dragi români, vă invit să ascultați o MAMĂ (a doi fii, Mihail și Viorel Georgevici) care recită, la onorabila vârstă de 91 de ani poezia ,,TĂTICUL MEU DUS PE FRONT”. Niciun comentariu | feb. 2, 2022 Acasă la Bădița Mihai Niciun comentariu | apr. 23, 2024 Atenție…nu neglijați CULTURA! Niciun comentariu | dec. 13, 2019 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.