Așa arăta coada…pentru recensământ în diaspora! stiri_ultima_ora | 2 iunie 2019 | Stiri Ultima Ora | Niciun comentariu Așa arăta coada…Dar romanii au rezistat în străinătate,Stând la rând, cât de lungă-i strada,Numai, să se facă și-n România, dreptate! P.S. Și dacă mulți dintre ei n-au votat…n-avem niciun vinovat? Related Posts De vrei să râzi azi… Niciun comentariu | apr. 12, 2020 Așa arată turnul Eiffel, noaptea! Niciun comentariu | feb. 2, 2020 Dansurile rare sunt…o încântare, dar, s-ar putea să ajungă la mare căutare! Niciun comentariu | apr. 3, 2021 Urmează să aterizăm peste câteva minute; timp în care aflăm la moțiune, dacă PSD-ul e făcut mat sau mai poate să mute, fiindcă de 30 de ani la acest partid s-au întâmplat multe… Niciun comentariu | aug. 30, 2020 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.