Așa rol…mergea la orice bărbat!
|![](https://i1.wp.com/stiri-ultima-ora.ro/wp-content/uploads/2020/11/Asa-rol....jpg?fit=640%2C283&ssl=1)
![](https://i1.wp.com/stiri-ultima-ora.ro/wp-content/uploads/2020/11/la-pas.jpg?fit=640%2C799&ssl=1)
![](https://i1.wp.com/stiri-ultima-ora.ro/wp-content/uploads/2020/11/20201026_194924.jpg?fit=640%2C934&ssl=1)
Bineînțeles că; în această poză făcută printre ultimele, în cadrul filmărilor, damigeana o ridicam mult mai sus, fiind aproape goală! (nu mai aveam în ea, decât puțină drojdie, ca…tărie)
![](https://i0.wp.com/stiri-ultima-ora.ro/wp-content/uploads/2020/11/jos-p1-4.jpg?resize=540%2C490&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/stiri-ultima-ora.ro/wp-content/uploads/2020/11/MCP-Press-Agency-23-18.jpg?resize=205%2C156&ssl=1)
Bineînțeles că; în această poză făcută printre ultimele, în cadrul filmărilor, damigeana o ridicam mult mai sus, fiind aproape goală! (nu mai aveam în ea, decât puțină drojdie, ca…tărie)
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.