Atenție la pericolul existent în aerul condiționat, fiindcă…trebuie s-avem grijă de „aleșii neamului”, mai ales că aceștia trebuie să ne protejeze nepurtând măști în Parlament (ex. Ciolacu și Vozganian) și…să profite totodată, de pensiile speciale de urgență!
|![](https://i2.wp.com/stiri-ultima-ora.ro/wp-content/uploads/2020/07/20200709_0836281-scaled.jpg?fit=640%2C324&ssl=1)
Atenție la pericolul existent în aerul condiționat, fiindcă…trebuie s-avem grijă de aleșii neamului!
![](https://i0.wp.com/stiri-ultima-ora.ro/wp-content/uploads/2020/07/MCP-Press-Agency-23-8.jpg?resize=205%2C156&ssl=1)
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.