Cel mai mare dușman al unui guvern corupt e un popor educat! stiri_ultima_ora | 12 septembrie 2019 | Stiri Ultima Ora | Niciun comentariu Related Posts Despre vernisajul VIS DE IARNĂ organizat de Carmen Florian, artist plastic cu merite deosebite, împreună cu colegii de breaslă din Uniunea Artiștilor Plastici și nu numai, albumul cu poze și imaginile video de la acest eveniment la care a participat MCP Press Agency. Niciun comentariu | dec. 12, 2023 Pensiile militare sunt ocupaționale, nu sunt pensii speciale! Vasile Dîncu, Ministrul Apărării Naționale. Niciun comentariu | iul. 15, 2022 Allelujak / Alexandra Burke Niciun comentariu | iul. 12, 2020 Până la…dans, deja încep antrenamentul! Niciun comentariu | dec. 17, 2021 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.