Cine ar putea să mai știe… stiri_ultima_ora | 24 decembrie 2020 | Stiri Ultima Ora, Sanatate, Cultura, Arta, Muzica, Sport, Creatie, Politice, Economice, Sociale, Mondene, Sportive, Externe | Niciun comentariu Despre frații gemeni Georgevici care ascultau melodia pe care o cânta soprana Rodica Anghelescu http://mcppress.ro/forum/viewtopic.php?id=10754 Related Posts Cel mai bun nămol îl găsești la Techirghiol! Niciun comentariu | iun. 14, 2022 De 30 de ani cu ei, „Tot înainte”, precum Dragnea…la plăcinte! Niciun comentariu | mart. 4, 2020 De neuitat: de ce rezistă după ’89 și azi PCR (PSD) mereu în Parlamentul României, datorită sprijinului primit… Niciun comentariu | mart. 3, 2021 E bine sa votam acum, altii si buni: un deputat, generalul Balaceanu Virgil si un independent, Prof. Univ. Dr. Av. Dinu Gheorghe! Niciun comentariu | dec. 10, 2016 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.