De Paște, românii fac haz de necaz, stând în case și cântând melodia; FLORICICĂ DE ALUN… stiri_ultima_ora | 19 aprilie 2020 | Stiri Ultima Ora | Niciun comentariu Pentru românul care-i debil, recomandarea primită e azi…COLEBIL! Până când…așa? http://mcppress.ro/forum/viewtopic.php?pid=11208#p11208 Related Posts Vă aşteptăm la: FESTIVALUL TINEREŢII! Niciun comentariu | mart. 14, 2015 Drumul spre Aeroportul din Torino, după ieșirea din tunelul Mont Blanc Niciun comentariu | ian. 20, 2020 Liderii militarilor vor fi prezenți la Palatul Cotroceni, prilej cu care vor prezenta toate nemulțumirile lor președintelui României; le urăm succes! Niciun comentariu | iul. 1, 2020 Să nu uităm că în ziua de 24 februarie a început și să oprim…teatru! Niciun comentariu | feb. 23, 2023 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.