Deși n-am făcut politică, totuși am învătat ceva (de la PSD)…ciocul mic! stiri_ultima_ora | 11 februarie 2021 | Stiri Ultima Ora, Sanatate, Cultura, Arta, Muzica, Sport, Creatie, Politice, Economice, Sociale, Mondene, Sportive, Externe | Niciun comentariu http://mcppress.ro/forum/viewtopic.php?pid=11767#p11767 Related Posts De ce turbează acum (după 25 de ani), comuniştii, în celulele lor? Un comentariu | mart. 6, 2015 Azi fiind duminică, ne trebuie…dans! Niciun comentariu | iul. 23, 2023 Despre măcelul din 13 decembrie 1918 din centrul Bucureștiului. Niciun comentariu | dec. 15, 2021 Iată de ce este în stare PSD-ul, fostul PCR; urmăriți acest material de presă, în atenția românilor și a comunității internaționale! Niciun comentariu | mai 26, 2019 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.