Despre râs, tocmai acum, ca să facem haz de necaz, fiindcă…trebuie să rezistăm în această stare de urgență! stiri_ultima_ora | 11 aprilie 2020 | Stiri Ultima Ora | Niciun comentariu Prin râs, bucuria-ți inundă sufletul Și face ca focul ce-l ai, să fie stins, Dar, niciodată să nu-ți pierzi cumpătul, Fiindcă-n final, dorul…te-a cuprins! Related Posts Nu este tarziu sa afli, cine iti da puterea, dupa ce au trecut 26 de ani, tot cu ei, cei neschimbati si inca, tolerati… Niciun comentariu | feb. 4, 2016 Cat timp va conduce Dragnea, Romania, cetatenii stiu lozinca de-altadata, fiindca doar l-au inlocuit pe N. Ceausescu de la conducerea partidului, cu noul presedinte, desi acum avem „democratie” Prin urmare, cu; „Partidul, Dragnea, Romania, tot inainte tovarasi!” Niciun comentariu | ian. 17, 2018 De ce va iubiti asa…premierul? Niciun comentariu | mart. 9, 2015 DE NECREZUT: PONTA (PSD) ATACA GUVERNUL SI SE APARA CU PENALII! Niciun comentariu | aug. 8, 2016 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.