E mai bine să murim în Cristos, decât să avem încorporat acest microcip! stiri_ultima_ora | 9 aprilie 2020 | Stiri Ultima Ora | Niciun comentariu Related Posts Ziua Intendenței Armatei Române a fost sărbătorită, conform tradiției, la Cercul Militar Național. Niciun comentariu | feb. 1, 2023 Serata de la CAPȘA: „Fă-mi cinstea de a bea o bere de la mine!” Niciun comentariu | apr. 5, 2020 Prof. Dr. Dumitru Constantin Dulcan și-a lansat cartea „CALEA VINDECĂRII” și a discutat cu publicul. Niciun comentariu | mai 27, 2023 Iată întrebarea la care reprezentanții societății civile așteaptă un răspuns, chiar dacă PSD (PCR) nu mai este la conducerea României! Niciun comentariu | oct. 4, 2020 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.