Eu vorbesc și-acum cu Gică, fiindcă, mai merge…una mai mică! stiri_ultima_ora | 1 ianuarie 2020 | Stiri Ultima Ora | Niciun comentariu Eu vorbesc și-acum cu Gică, Să mai pună una, mică, Adică, una mai…saltăreață, Pân la patru dimineața! 04 – Gica Petrescu – Zi una mai saltareata – YouTube Related Posts La aniversarea a 92 de ani de la nașterea mamei mele Niciun comentariu | feb. 2, 2021 Atentie, de la PCR (PSD) si de la Victor Ponta, la orice ne asteptam: nu isi recunosc originea (PCR) si nici vinovatia (au adus Tara dupa aproape 27 de ani, in starea de saracie si coruptie…plagiatul, etc.) Niciun comentariu | oct. 22, 2016 Aprecieri cu privire la premier si apropiatii lui, parlamentarii, in ziua motiunii de cenzura. Niciun comentariu | iun. 12, 2015 Cine încearcă, reușește! Niciun comentariu | iul. 4, 2022 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.