Iată o dedicație valabilă prietenilor mei dragi! stiri_ultima_ora | 2 septembrie 2020 | Stiri Ultima Ora | Niciun comentariu http://mcppress.ro/forum/viewtopic.php?pid=11518#p11518 Related Posts Sejur la Crans-Montana, la muntele Arnouva Niciun comentariu | ian. 21, 2021 Diaspora și-a făcut exemplar, datoria, felicitări! Niciun comentariu | nov. 23, 2019 În vremea dictatorului Ceaușescu, partidul (PCR, azi PSD) era țara, dar azi, deși este o luptă cumplită între fostul partid comunist și restul poporului, deja cu toții știm; cine trebuie să dispară! Niciun comentariu | iun. 23, 2018 Vremuri bune or să vină, astăzi…stai în vizuină! Niciun comentariu | dec. 29, 2020 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.