Iată Pisica Norvegiană de Pădure, care este fericită când este răsfățată…la fereastră! stiri_ultima_ora | 11 februarie 2020 | Stiri Ultima Ora | Niciun comentariu Pisica Norvegiană de Pădure Nichi a ajuns în București http://mcppress.ro/forum/viewtopic.php?id=10137 Related Posts Dovada că marele poet Mihai Eminescu este cu noi. Niciun comentariu | ian. 15, 2021 De reținut: Postul TV Realitatea a ajuns azi 10 martie corijent și „ținut la respect” culmea, chiar de către un repetent, care a pregătit un congres PSD (PCR)! Niciun comentariu | mart. 9, 2018 Premiera filmului „DE CE EU?” ne pune pe ganduri. Un comentariu | feb. 23, 2015 Cu gândul la Podul Grand și la melodia lui Gică Petrescu… Niciun comentariu | sept. 15, 2019 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.