Iată un articol de presă pe care l-am păstrat pentru al arăta nepotului, atunci când el va fi la școală și va ști să citească!
|![](https://i0.wp.com/stiri-ultima-ora.ro/wp-content/uploads/2020/05/DSC09906-scaled.jpg?fit=640%2C853&ssl=1)
Iată un articol din Sportul Popular pe care vreau să-l păstrez măcar 7 ani, adică vârsta la care nepoțelul meu va învăța să citească și să înțeleagă că; practicând sportul, deja începi să te obișnuiești cu greutățile vieții și totodată, cu…performanțele!
MCP Press Agency – Mihai Georgevici
![](https://i0.wp.com/stiri-ultima-ora.ro/wp-content/uploads/2020/05/MCP-Press-Agency-23-5.jpg?resize=205%2C156&ssl=1)
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.