La un târg cu motociclete, m-am pozat…cu una! stiri_ultima_ora | 3 decembrie 2019 | Stiri Ultima Ora, Sanatate, Cultura, Arta, Muzica, Sport, Creatie, Politice, Economice, Sociale, Mondene, Sportive, Externe | Niciun comentariu La un târg cu motociclete, m-am pozat…cu una! La un târg cu motociclete, Recunosc, mi-a plăcut mult, una Și dintre toate, vroiam, pe îndelete S-o conduc; ca ea nefiind, niciuna! Related Posts Acest cântec de la mine, sper s-ajungă și la tine! Niciun comentariu | iul. 20, 2023 Ca să știți de-acum înainte… Niciun comentariu | ian. 4, 2021 E vremea colindelor… Niciun comentariu | dec. 23, 2022 Ascultând „pușca și cureaua lată”… Niciun comentariu | oct. 25, 2022 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.