Ne-am obisnuit deja cu ei… stiri_ultima_ora | 5 februarie 2015 | Stiri Ultima Ora, Politice, Sociale | Niciun comentariu De multa vreme la romani, ei: Ponta, Gadea, Voiculescu Ne-au amintit, sa nu uitam, de clica veche, Ceausescu, Dar, cetatenii au aflat, la timpul potrivit, de CNA, Care si azi ar vrea sa mai reziste…noroc cu DNA! Related Posts Vrem o țară ca-n afară…mare, să dispară urgent din politică…altă întrebare! Niciun comentariu | nov. 1, 2020 Poză din arhiva MCP Press Agency Niciun comentariu | dec. 30, 2021 Mesaj din partea MCP Press Agency pe 23 iulie a.c. de Ziua Presei Militare Române. Niciun comentariu | iul. 23, 2019 Seminar International al Universității din Iași: secțiune specială dedicată Preotului Poet Dumitru Ichim, cu ocazia împlinirii a 80 de ani Niciun comentariu | mai 29, 2024 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.