Pentru relaxare, după 15 mai a.c. să nu uitați…pisicuța! stiri_ultima_ora | 14 mai 2020 | Stiri Ultima Ora | Niciun comentariu PENTRU RELAXARE, DUPĂ 15 MAI A.C. SĂ NU UITAȚI…PISICUȚA! http://mcppress.ro/forum/viewtopic.php?id=10339 Related Posts Ne amintim uneori, de cuvintele „DOUĂ ȘOAPTE” ale lui Dan Bittman, chiar dacă acest cântăreț este de partea PSD (PCR), adică partidul cunoscut azi de românii din întreaga lume cu numele de CIUMA ROȘIE. Niciun comentariu | sept. 4, 2020 Dacă nu avem nici Guvern…sănătate, atunci, de unde stabilitate? Niciun comentariu | mart. 11, 2020 La aniversarea a 92 de ani de la nașterea mamei mele Niciun comentariu | feb. 2, 2021 Cine reușește…sigur întinerește! (Încearcă și tu, indiferent de vârstă și antrenament; acest dans este un…medicament!) Niciun comentariu | mai 12, 2024 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.