România este astăzi pe front; nu vă faceți că nu înțelegeți, dacă vreți, vă spun și de ce! Tudor Barbu moderatorul postului B1TV stiri_ultima_ora | 30 aprilie 2020 | Stiri Ultima Ora | Niciun comentariu http://mcppress.ro/forum/viewtopic.php?pid=11241#p11241 Related Posts DUPĂ 30 DE ANI, CICĂLITOAREA…E PRECUM CIOCĂNITOAREA ROMÂNILOR, PSD! Niciun comentariu | apr. 11, 2020 Dacă CCR, PSD (PCR) a primit o lovitură serioasă de la CEDO, făcându-ne viața amară, chiar nu se poate da acum, împotriva lor, ca să dispară, o…ordonanță militară? Niciun comentariu | mai 7, 2020 Să ne pregătim pentru…Lună! Niciun comentariu | iul. 23, 2024 Salutări cordiale pentru prietenii mei! Niciun comentariu | aug. 28, 2019 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.