Știți bancul cu statuia nudă? stiri_ultima_ora | 16 septembrie 2021 | Stiri Ultima Ora, Sanatate, Cultura, Arta, Muzica, Sport, Creatie, Politice, Economice, Sociale, Mondene, Sportive, Externe | Niciun comentariu Vom intra sau suntem deja, în era dezordinii? Dacă nimeni la luptă nu se scoală… Atunci…vom rămâne la aceeași monedă națională! http://mcppress.ro/forum/viewtopic.php?pid=11947#p11947 Related Posts Deși n-am făcut politică, totuși am învătat ceva (de la PSD)…ciocul mic! Niciun comentariu | feb. 11, 2021 Dupa ce stim atatea…despre liderii PSD-lui, urmeaza momentul decisiv: sa gonim Ciuma Penala! Niciun comentariu | iul. 17, 2017 La ei…un minunat spectacol; Julio Iglesias cântă și rechinii dansează, iar la noi? Niciun comentariu | iul. 19, 2019 Despre Dumitru Dorin Prunariu „în 14 mai 1981, a participat la primul zbor cosmic româno- sovietic Soyuz-40” Niciun comentariu | mai 19, 2024 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.