Urare pentru prietenul meu, Iulică Țenea. stiri_ultima_ora | 21 februarie 2020 | Stiri Ultima Ora | Niciun comentariu Urare pentru prietenul meu, Iulică Țenea. http://mcppress.ro/forum/viewtopic.php?pid=11076#p11076 Related Posts Pe 19 noiembrie, de Ziua Internațională a Bărbatului, ce avem de gând… Niciun comentariu | nov. 17, 2022 Când un scriitor ocupă numai primul loc, îl feliciți, fiindcă-i Rotaru, cu mult noroc! Niciun comentariu | nov. 17, 2017 Dorința arzătoare a foștilor comuniști, fie militari sau civili, după 30 de ani cu aceiași parlamentari PCR (PSD) Niciun comentariu | mai 19, 2020 Copil am fost, copil sunt încă… Niciun comentariu | iun. 1, 2021 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.