stiri_ultima_ora | 5 iulie 2019 | Stiri Ultima Ora | Niciun comentariu Un pahar cu…sănătate, la toți vă doresc! Vă urez mereu…doar bine, Vreau la toți, de-acum s-aveți, Plin paharul, ca și mine, Să vă distrați, cât puteți! Related Posts DUPĂ 30 DE ANI, ÎN CARE ȘEFII PCR (PSD) AU INTRAT LA PUȘCĂRIE, SINGURA SOLUȚIE ESTE; O NOUĂ CONSTITUȚIE SAU…O REVOLUȚIE? Niciun comentariu | dec. 11, 2019 „Slavim pe Luceafarul nemuritor, poetul Mihai Eminescu” Niciun comentariu | ian. 16, 2018 „Sunt foarte afectat de cererea de arestare” si ma rog la DNA, poate mai am o…salvare! Niciun comentariu | mart. 17, 2015 Să nu-l uitați pe Mihai Eminescu „Lumea-i cum este și ca dânsa suntem noi” Niciun comentariu | ian. 15, 2020 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.