Azi, omul se simte cu familia mereu, bine… stiri_ultima_ora | 13 ianuarie 2020 | Stiri Ultima Ora | Niciun comentariu Azi, omul se simte cu familia mereu, bine… Azi, omul se simte cu familia mereu, bine, Și oriunde ar pleaca, la munte sau la mare, Cu familia lui petrece așa cum se cuvine, Deci, nu mai e cazul să dea search / căutare! http://mcppress.ro/forum/viewtopic.php?id=10089 Related Posts Urări pentru sărbătorile de iarnă. Niciun comentariu | dec. 4, 2021 Să nu uitați de militari! Niciun comentariu | iun. 23, 2022 Desi am schimbat un primar pesedist cu altul, cainii vagabonzi se plimba la fel, in voie! Niciun comentariu | iul. 16, 2017 Fiecare persoană are vaccinul Covid-19 acasă. Niciun comentariu | nov. 10, 2020 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.