De-ți va veni și ție, rândul… stiri_ultima_ora | 29 martie 2019 | Stiri Ultima Ora | Niciun comentariu Prea mult, astăzi, noi ne privim,Nu știm nici bine, cine suntemȘi vrem rapid, să ne potrivim?Totu-i posibil…trăim în același sistem! Related Posts Amintindu-ne de Ziua Unirii, să nu uităm; vrem precum Al. I. Cuza, un Domn! Niciun comentariu | ian. 24, 2020 Și-n apă poți fii…drăgălaș! Niciun comentariu | aug. 21, 2022 Partea de încheiere a spectacolului CUVÂNTUL VINDECĂTOR cu…soprana Rodica Anghelescu Niciun comentariu | dec. 13, 2019 Felicitări PNL; model demn de urmat pentru Uniunea Europeană! Niciun comentariu | nov. 20, 2020 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.