Când le rezolvi în vacanță, pe toate, precis ai acumulat ceva…sănătate! stiri_ultima_ora | 1 decembrie 2020 | Stiri Ultima Ora, Sanatate, Cultura, Arta, Muzica, Sport, Creatie, Politice, Economice, Sociale, Mondene, Sportive, Externe | Niciun comentariu P.S. Rețineți dacă doriți și acest mesaj: http://mcppress.ro/forum/viewtopic.php?pid=11666#p11666 Related Posts „Mai am și azi un dor” în varianta de-acum, personală, pentru starea de urgență. Niciun comentariu | mart. 30, 2020 Epigrama: Când ministru refuză un interviu… Niciun comentariu | iul. 25, 2021 CREDETI CA PSD A EVOLUAT, ALEGANDU-L CHIAR PE DRAGNEA, CA-NAINTE? Niciun comentariu | oct. 13, 2015 Un raspuns primit de la un sincer fost comunist… Niciun comentariu | feb. 22, 2015 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.