Vrând nevrâd, ne amintim de poezia „Lacul” a poetului Mihai Eminescu și de melodia „Copacul” a solistului Aurelian Andreescu), deși…suportăm pandemia!
|![](https://i2.wp.com/stiri-ultima-ora.ro/wp-content/uploads/2020/06/lacul1.jpg?fit=640%2C448&ssl=1)
Și cum COPACUL apare și el în această poză, m-am gândit și la el și-atunci, neavând vocea lui Aurelian Andreescu, am considerat că ne face plăcere să-l reauzim, așa cum ne-am obișnuit ani de-a rândul. Vizionare plăcută!
![](https://i0.wp.com/stiri-ultima-ora.ro/wp-content/uploads/2020/06/MCP-Press-Agency-23-20.jpg?resize=205%2C156&ssl=1)
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.