Azi, de ziua mea, atât pot să fac; s-o pomenesc și… să-i mulțumesc! stiri_ultima_ora | 5 septembrie 2019 | Stiri Ultima Ora | Niciun comentariu Cândva, Eu și cu Soția mea, Eram primii la dans, mereu, Acele persoane ce lumea uimea, Până la momentul…cel greu! Azi, de ziua mea, atât pot să fac;s-o pomenesc și…să-i mulțumesc! Related Posts Amintire din Paris, de sărbătorile Crăciunului pe Bulevardul Champs-Élysées Chanté Noël avec „Kasika” Niciun comentariu | apr. 24, 2020 La mulți ani românilor din întreaga lume! Niciun comentariu | dec. 1, 2019 Cândva vei fi vechiul meu prieten! Niciun comentariu | mart. 30, 2022 Alta-i viața…sănătatea, la munte! Niciun comentariu | ian. 2, 2023 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.