De 30 de ani cu ei, „Tot înainte”, precum Dragnea…la plăcinte! stiri_ultima_ora | 4 martie 2020 | Stiri Ultima Ora | Niciun comentariu Amândoi la putere, dar fiecare, minte…fură. De 30 de ani, așa au „muncit” Să renunțe, nu se-ndură, Partidul…nu-i greu de ghicit! Related Posts Asta înseamnă ”Toate cele bune” și după părerea mea! Niciun comentariu | apr. 19, 2021 Vă salut, chiar din piscină, unde, mereu te simți bine! Niciun comentariu | aug. 27, 2019 Romanii, dupa cca. sase cincinale si mai ales dupa congresul PSD (PCR), nu vor sa mai fie condusi de politicieni cu dosare penale (ministrii…parlamentari) si nici de colaboratorii acestora; aviz amatorilor din partidul penalilor! Niciun comentariu | mart. 13, 2018 Aici, după cum bine știți, se odihnesc… Niciun comentariu | nov. 14, 2017 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.