Ne-am săturat de politicieni, mai ales de aceia din PSD, fost PCR…nu-i păcăleală! stiri_ultima_ora | 1 aprilie 2020 | Stiri Ultima Ora | Niciun comentariu Ne-am săturat de politicieni, mai ales de aceia din PSD, fost PCR…nu-i păcăleală! http://mcppress.ro/forum/viewtopic.php?pid=11161#p11161 Related Posts Faptul că treizeci de ani în Parlament, PCR (PSD) a făcut cărțile… Niciun comentariu | feb. 17, 2021 Pentru ca tot ei sunt de ani buni la putere…persista mirosul comunismului! Niciun comentariu | iul. 4, 2015 La un turneu…s-o vadă țărișoara, ce credeți c-a făcut…a fugit! Niciun comentariu | nov. 3, 2019 Oare guvernul este penal sau seful lui, Ponta, ce stabileste acum, DNA-ul? Niciun comentariu | aug. 13, 2015 Add a Comment Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.