Poza de grup după primirea diplomelor de voluntariat
|![](https://i1.wp.com/stiri-ultima-ora.ro/wp-content/uploads/2020/12/grupfial1.jpg?fit=640%2C424&ssl=1)
Aceasta este diploma primită de președintele Consiliului Mondial Român, domnul Alexandru Cetățeanu, din partea Fundației MCP (MASS COMMUNICATION POWER)!
![](https://i0.wp.com/stiri-ultima-ora.ro/wp-content/uploads/2020/12/CMR.jpg?resize=640%2C483&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/stiri-ultima-ora.ro/wp-content/uploads/2020/12/MCP-Press-Agency-23-17.jpg?resize=205%2C156&ssl=1)
Aceasta este diploma primită de președintele Consiliului Mondial Român, domnul Alexandru Cetățeanu, din partea Fundației MCP (MASS COMMUNICATION POWER)!
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.